Produkcja niskoseryjna
2023-02-14
Produkcja dedykowanych narzędzi
Dedykowane narzędzia
2023-03-21
Czym jest szybkie prototypowanie?
Szybkie prototypowanie (ang. rapid prototyping) to technika szybkiego wytwarzania fizycznych części bezpośrednio z danych modelu CAD. Wersje testowe finalnego produktu, tzw. prototypy, umożliwiają weryfikację funkcjonalności wirtualnie zaprojektowanego obiektu.
Masz pomysł na nowy produkt i chcesz go przetestować?
Wydrukujemy funkcjonalny prototyp, abyś mógł tanio i szybko wypróbować jego możliwości. Nie musisz już miesiącami czekać na formę wtryskową i ponosić dodatkowych kosztów jej wytworzenia.
Chcesz skrócić fazę testów nowego produktu?
Wyprodukujemy dla Ciebie całą serię prototypową. Technologia MJF umożliwia wielokrotne modyfikowanie części i wydruk różnych wariantów w jednym procesie druku. Kolejne zmiany geometrii nie powodują dodatkowych kosztów.
Chcesz zobaczyć jak zachowuje się fizyczna część w warunkach rzeczywistych?
Dostarczamy części o wytrzymałości i dokładności wymiarowej zbliżonej do elementów wytwarzanych w technologii wtrysku. Już na wczesnym etapie projektu możesz testować nie tylko ich kształt, ale również funkcjonalność.
gdpr-image
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, zgadzasz się z naszą Polityką ochrony danych.
Czytaj więcej