Szybkie prototypowanie
2023-03-20
Czym jest produkcja niskoseryjna?
Produkcja niskoseryjna, zwana także niskonakładową, to ekonomiczny proces wytwarzania małych partii danego produktu. Umożliwia również płynne przejście od prototypowania do produkcji seryjnej.
Chcesz oferować spersonalizowane produkty?
W jednej serii produkcyjnej możemy wydrukować wiele podobnych obiektów różniących się detalami. Personalizacja jednego obiektu pod konkretne wymagania użytkownika także nie jest dla nas problemem.
Nie opłaca Ci się produkcja w standardowej technologii wytwarzania?
Produkcja addytywna jest opłacalna nawet przy zamówieniach jednostkowych, ponieważ nie generuje żadnych kosztów początkowych m.in. kosztu wyprodukowania formy wtryskowej. Spieczony proszek PA posiada właściwości zbliżone do poliamidu formowanego wtryskowo.
Szukasz opłacalnego rozwiązania dla niskonakładowych projektów?
Koszt części wytwarzanych w technologii addytywnej jest uzależniony w największym stopniu od ich objętości, a nie nakładu produkcyjnego. W każdej chwili możesz zlecić nam dodrukowanie jednej sztuki, nie ponosząc kosztów uruchomienia produkcji.
Ciągle widzisz możliwości doskonalenia swoich produktów?
Z nami możesz ulepszać każdą kolejną serię produktu nie ponosząc dodatkowych kosztów. Technologia przyrostowa gwarantuje Ci pełną elastyczność produkcji i nieskończone możliwości modyfikacji.
Nie lubisz ryzyka i obawiasz się dużych inwestycji?
Zapewnimy Ci całkowitą niezależność i przewidywalność wydatków. Drukujemy i wysyłamy na bieżąco zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem, dzięki czemu będziesz mógł w pełni kontrolować koszty.
gdpr-image
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, zgadzasz się z naszą Polityką ochrony danych.
Czytaj więcej