Inżynieria odwrotna
Inżynieria odwrotna
2023-03-21
Czym jest wirtualny magazyn części?
Wirtualny magazyn to cyfrowa biblioteka, w której gromadzone są pliki CAD zawierające modele części i zespołów. Pliki te wykorzystywane są do produkcji części zamiennych w technologii druku 3D.
Szukasz oszczędności i chciałbyś ograniczyć liczbę magazynowanych części?
Stworzymy dla Ciebie wirtualny magazyn i będziemy produkować części zamienne w trybie just-in-time. Gotowe produkty dostarczymy w przeciągu kilku dni.
Masz dość zamrażania kapitału w swoich magazynach?
Druk 3D jest opłacalny nawet przy zamówieniach jednostkowych. Eliminuje koszty początkowe wytworzenia formy oraz koszty magazynowania.
Chcesz usprawnić łańcuch dostaw?
Części są produkowane i wysyłane na bieżąco w miarę zapotrzebowania i niezależnie od zleconej ilości. Wydruk komponentów odbywa się bezpośrednio w naszej hali produkcyjnej, dzięki czemu nie musisz już czekać tygodniami na dostawy zza granicy.
Chcesz zmniejszyć ryzyko utraty swoich projektów?
Twoje modele CAD są u nas w pełni bezpieczne. Cały wirtualny magazyn przechowujemy na naszych serwerach. Nawet w razie nieumyślnego usunięcia plików, czy pożaru biura będziesz mógł odzyskać Twoje projekty.
gdpr-image
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, zgadzasz się z naszą Polityką ochrony danych.
Czytaj więcej